• Renovado
femei bumbac lână guler cu glugă jos vesta Detașabilă pălărie Cald de înaltă calitate de Brand Nou de iarna pentru femeie Sacou cald&Îmbrăcăminte exterioară se Ingroase

femei bumbac lână guler cu glugă jos vesta Detașabilă pălărie Cald de înaltă calitate de Brand Nou de iarna pentru femeie Sacou cald&Îmbrăcăminte exterioară se Ingroase

RON 64.00
RON 120.60
-47 %
Disponibil pentru ordine

În stoc

femei bumbac lână guler cu glugă jos vesta Detașabilă pălărie Cald de înaltă calitate de Brand Nou de iarna pentru femeie Sacou cald&Îmbrăcăminte exterioară se Ingroase
!Vă rugăm să rețineți : Acest lucru este China dimensiune, în general, mai Mici decât cele Europene și Americane dimensiunea de 1-2 dimensiune, atunci când comandați, vă rugăm să consultați dimensiunea diagramă , dacă aveți nevoie, vă rugăm să contactați-mă, am răspuns în termen de 24 de ore,vă Mulțumesc
dimensiunea diagramă (cm) CM bust lungime umăr S 80-84 cm 61 37 M 84-88 cm 62 38 L 88-92 cm 63 39 XL 92-96 cm 64 40 2 XL 94-98 cm 65 41 3 XL 98-102 cm 66 42
Datorită alt mod de măsurare, Pls permite 1-3 cm diferenta !!
Culoarea poate fi mai deschisă sau mai închisă, din cauza diferite de afișare PC
2. Element de Măsură de mână, ar putea fi de 1-3cm diferite,înțelegere fel va fi mult mai apreciat.
Dimensiunea asia este întotdeauna mici .vă rugăm să alegeți 1-2 dimensiuni mari

Specificație

Dimensiune:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Tip De Element:
Îmbrăcăminte & Coats
Îmbrăcăminte De Tip:
Vesta
Gen:
Femei
Nume De Brand:
LYJDIQI
Material:
Acetat,Bumbac
Model Tip:
Solid
Numărul De Model:
KL369
Decor:
Buzunare,Fermoare
Stil:
Casual
Tip De Închidere:
Fermoar
Guler:
Cu glugă
Îmbrăcăminte Lungime:
Regulat
Maneca Stil:
Regulat

Selecția clientului

Noi militar de Camuflaj, Vesta Charlecot Hombre de Buzunar Multi Vesta Fotografie Colete Camuflaj Respirabil rețea Vesta
 • Renovado

Noi militar de Camuflaj, Vesta Charlecot Hombre de Buzunar Multi Vesta Fotografie Colete Camuflaj Respirabil rețea Vesta

RON 113.00 171.96

Noi militar de Camuflaj, Vesta Charlecot Hombre de Buzunar Multi Vesta Fotografie Colete Camuflaj Respirabil rețea VestaGilet Dimensiunea Piept Umăr Lungime Totală XL 110 42.9" 42 16.38" 62 24.18" XXL 116 45.24" 43 16.77" 63 24.57" XXXL 122 47.58" 44 17.16" 64 24.96"PROMISIUNEA NOASTRA!!!Anysell promite veți primi comanda odată ce ați terminat de plata;Odată ce pachetul a confirmat pierdut, neam va retrimite sau rambursare, vă rugăm să don 't vă faceți griji.Notificare : Dacă aveți orice problemă, vă rugăm să ne contactați în primul rând , vom rezolva la satisfacția dumneavoastră.Informații de urmărire în mod normal actualizări în jurul valorii de 7 zile, dacă vă faceți griji; vă rugăm să nu ezitați să ne contactați.Plata : ESCROWMaster card, visa, Boleto, TEF, Maestro, web Money, QIWI, Yandex.Bani; Transfer Bancar, Western Union.Transport : Servicii Standard : China post air mail transport gratuit, durează în mod normal 1830 de zile pentru cele mai multe țări, mai îndepărtate țări.Accelerate de serviciu : EMS / FEDEX / DHL / UPS / TNT / cu TAXĂ, în mod normal, durează 1015 zile, trebuie să plătească taxă suplimentară de transport.Pentru comenzi de peste $150, transport gratuit și pot fi urmărite prin intermediul linie specială (pentru marea BRITANIE, Federația rusă, Asia de Sudest ș...

Plus dimensiune Femei vesta doamna vesta slim kaross
 • Renovado

Plus dimensiune Femei vesta doamna vesta slim kaross

RON 82.00 97.20

100% de Brand nouMaterial : exterior se potrivi tesatura , interiorul este din poliester cu printCuloare : NegruMarime : S , M , L , XL , XXL , XXXL , XXXXLS latime Bust : 82cm , Talie : 70cm, lungime Fata : 61.5 cm ( cel mai lung punct )M latime Bust : 86cm , Talie : 74cm , lungime Fata : 62cm ( cel mai lung punct )L latime Bust : 90cm , Talie : 78cm , lungime Fata : 62.5 cm ( cel mai lung punct )XL Bust lungime : 95cm , Talie : 82cm , lungime Fata : 63 cm ( cel mai lung punct )XXL Bust latime : 100cm , Talie : 86cm , lungime Fata : 63.5 cm ( cel mai lung punct )XXXL Bust lungime : 105cm , Talie : 90cm , lungime Fata : 64cm ( cel mai lung punct )4 XL Bust lungime : 110cm , Talie : 94cm , lungime Fata : 64.5 cm ( cel mai lung punct )

6xl 4XL 5xl plus dimensiunea vrac Femei Denim Veste negru alb albastru SleevelessTurn-jos Guler Blana Denim Sacou fără Mâneci
 • Renovado

6xl 4XL 5xl plus dimensiunea vrac Femei Denim Veste negru alb albastru SleevelessTurn-jos Guler Blana Denim Sacou fără Mâneci

RON 86.00 101.36

informații dimensiunenotă : informațiile următoare sunt doar pentru referință vă rugăm să contactați vânzătorul pentru a obține informații detaliate .Placi de eroare de măsurare de aproximativ 13cmVă rugăm să înțelegețiDIMENSIUNEBUSTULLUNGIME S 86 47M9048 L 94 49XL9850 XXL 102 50 XXXL 106 50 XXXXL 110 51 5 XL 114 52

SHILO MERGE Fashion Street Femei Formale Birou OL Rever Singur Buton Negru fără Mâneci din piele de Oaie Piele Vesta Doamnelor Vesta
 • Renovado

SHILO MERGE Fashion Street Femei Formale Birou OL Rever Singur Buton Negru fără Mâneci din piele de Oaie Piele Vesta Doamnelor Vesta

RON 946.00 996.00

Dimensiune : da dimensiune pentru următoarele listare,pls permite 34cm diferă datorită măsurare manual ,multumesc(Toate de măsurare în cm și rețineți că 1cm=0.39 inch)Atenție, vă rog, produsele sunt bine ambalate cu cutie de carton,în scopul de a se asigura că primiți comanda cu dutyfree sau mai mici de impozitare la import,vom declara ca un "cadou", cu o valoare mai mică,dacă orice taxe de import sau taxe sunt responsabilitatea cumpărătorului...

M-4XL Toamna Noua moda mediu-lung barbati vesta de îmbrăcăminte exterioară vesta slim Stripe împletit vestă fără Mâneci hairstylist cantareata costume
 • Renovado

M-4XL Toamna Noua moda mediu-lung barbati vesta de îmbrăcăminte exterioară vesta slim Stripe împletit vestă fără Mâneci hairstylist cantareata costume

RON 184.00 216.00

Metoda de plataAtunci când adăugați elementul in cosul dvs.,puteți checkout și merge mai departe cu plată.Termeni de transport maritim EMS express service / China Pos / Hongkong Post și în regim de urgență serviciul express inclusiv DHL / UPS / FEDEX / TNT.Metoda De Transport MaritimCu serviciul EMS(EMS transport Gratuit)este nevoie de aproximativ 58 zile lucratoare pentru a navei în principalele țări ca SUA, Europa de Vest,Australia fiul,cu toate acestea,timpul de livrare nu este garantată, deoarece timpul de tranzit este extrem de depins și prevăzută de Servicii Poștale(cu excepția weekend și de sărbători)Dacă aveți mai multe întrebări sau cerințe pe de transport maritim,pls nu ezitați să contactați echipa noastră de servicii clienți.Termeni & CondițiiCu toate acestea,pentru a evita eventualele omisiuni,vă solicităm în mod respectuos de asistență în a ne ajuta pentru a face acest lucru o tranzacție reciproc satisfăcătoare de BINE revizuirea element descriere și fotografii,și de a pune toate întrebările ÎNAINTE DE LICITARE.Garantie : 7zile banii înapoi / 2 săptămâni schimb / 1 an service reparatiiProdreturnat nu trebuie să includă numele dvs.,adresa,prodîn timpul zilei de telefon,cum ai plătit,și dacă vi se solicită o restituire sau de schimb.Dupa ce a revenit articol,va vom returna clientului la prețul elementului(excluzând costurile de transport încoace și încolo)ContactatiNeDacă sunteți interesat de lucru cu Draco Tek,nu ezitati sa ne contactati pentru produse,negociere de preț,de livrare,declarații vamale sau a altor nevoie de ajutor..neam angajat la 100% satisfacție a clienților.Satisfactia clientului este foarte importantă și feedbackul nostru de rating reflectă această satifaction.Vă rugăm să ne dea posibilitatea de a rezolva orice problemă sa întâmplat.vom înțelege preocupările și frustrările sar putea obține,și va încerca noastre cele mai bune pentru a rezolva problemele.Ne pasă de clienții noștri evaluate,și întotdeauna va încerca să vă ajute

Moda Secțiunea Lung Femei de Iarnă Și de Toamnă Camuflaj Koren fără Mâneci Jos Jacheta cu Gluga Vesta Vesta din Bumbac M/2Xl J457
 • Renovado

Moda Secțiunea Lung Femei de Iarnă Și de Toamnă Camuflaj Koren fără Mâneci Jos Jacheta cu Gluga Vesta Vesta din Bumbac M/2Xl J457

RON 149.00 239.96

vesta si parka sunt în learance afacere ,și este cel mai mic pret !!!!!De Brand noude înaltă calitateinformații dimensiune de vestaNotă : 1.Compara detaliu dimensiuni cu a ta, daca nu esti sigur cu privire la dimensiunea de masă, ne puteți spune dimensiunea reală,și ne va da o sugestie.vă rugăm să permiteți158cm diferă datorită măsurare manual, mulțumesc!2.Ca de computere diferite culori de afișare diferit, culoarea reală tem pot varia ușor de la imaginile de mai smultumesc pentru intelegere!!detalii prod: fotografie de vesta : fotografie de parka;Livrare : Putem livra în întreaga lume, cu excepția APO / FPO...

2017 Toamna Iarna Subțire Lung și Cald Vesta de sex Feminin Jos de bumbac, fără Mâneci Cardigan Vesta Pentru Femei Jachete cu Glugă Vestă gril Femme
 • Renovado

2017 Toamna Iarna Subțire Lung și Cald Vesta de sex Feminin Jos de bumbac, fără Mâneci Cardigan Vesta Pentru Femei Jachete cu Glugă Vestă gril Femme

RON 104.00 203.76

2017 Toamna Iarna Subțire Lung și Cald Vesta de sex Feminin Jos de bumbac, fără Mâneci Cardigan Vesta Pentru Femei Jachete cu Glugă Vestă gril Femme QH0399Nouă Femei din Bumbac Sacou fără Mâneci Vesta Femei Toamna Și Iarna Moda Casual, Haine de sex Feminin cu Gluga din Bumbac Căptușit Vesta YP0030Dimensiuni(cm) umăr bust talie lungime sleerel L 37 94 84 XL 38 98 86 2 XL 39 102 88 3 XL 40 106 90 vă Rugăm să Rețineți 1...

Femei frumoase de Toamna si Iarna Vesta fără Mâneci Culoare Solidă Neagră de Bumbac Vatuit Vesta Cu Fermoar Plus Dimensiune 4XL Sacou Scurt Colete
 • Renovado

Femei frumoase de Toamna si Iarna Vesta fără Mâneci Culoare Solidă Neagră de Bumbac Vatuit Vesta Cu Fermoar Plus Dimensiune 4XL Sacou Scurt Colete

RON 116.00 149.12

Dimensiune Umăr(cm) Bust(cm) Lungimea de Pânză(cm) Talie(cm) M L XL 40 81 53 90 XXL 41 87 55 96 XXXL 42 93 57 102 XXXXL 43 99 59 108 O Mărime Notă : "vă Rugăm să permiteți ușoară 13 cm diferenta din cauza manuală de măsurare și un pic de variație de culoare pentru diferite afișa setarea" 1 inch=2.54 cmDESPRE DIMENSIUNEA : 1.Asiatice dimensiuni sunt de la 1 la 2 dimensiuni mai mici decât persoanele Europene și Americane.2 Dacă vă simțiți greu pentru a alege dimensiunea ,vă puteți simți liber să mă contactați, vă vom oferi câteva sugestii,dar pentru tine este doar de referință.DIFERENȚA DE CULOARE : După cum știm cu toții ,pe calculatoare diferite culori de afișare diferit,culoarea de elementul real poate varia ușor de la următoarele imagini.​FEEDBACKul : 1.Dacă sunteți mulțumit cu produsele și serviciile noastre,vă rugăm să lăsați feedbackul dvs...

Trendy Avant-garde Bărbați Lungime Vedea prin Cardigan, Vesta Mens Deschide Șal Cardigan Barbati Vrac Haina Club de Dans Haine
 • Renovado

Trendy Avant-garde Bărbați Lungime Vedea prin Cardigan, Vesta Mens Deschide Șal Cardigan Barbati Vrac Haina Club de Dans Haine

RON 116.00 135.96

Veziprin raionul cottonblends Întuneric c & imbatabile avantgarde uite Uscatcurat sau ușor de mână se spală în apă călduță Hanguscat la umbra 100% de Brand Nou Și de Înaltă calitate Asia Dimensiune ,Nu NEa Dimensiune, vă Rugăm să verificați de măsurare efectivă enumerate înainte de licitare.Dimensiunea eroare mai mult sau mai puțin de 23cm este normal...

Iarna bumbac Vesta Femei Nouă Primăvară Scurtă Stil Toamna Doamnelor Mame Subțire de Cald, Plus Size Solid de Culoare Uza
 • Renovado

Iarna bumbac Vesta Femei Nouă Primăvară Scurtă Stil Toamna Doamnelor Mame Subțire de Cald, Plus Size Solid de Culoare Uza

RON 60.00 70.52

Bine ati venit la magazinul nostruDragi prieteni : noi avem propria noastră fabrică, produsele noastre au un mare număr de inventar, vă rugăm să nu vă faceți griji cu privire la problema de inventar, puteți plasa comenzi direct, dacă doriți să comandați mai multe bunuri, vă rugăm să ne contactați, vă vom oferi un preț favorabil, susținem picătură de transport maritim, puteți amesteca ordine, fabrica noastra este situat în dongguan city, provincia guangdong, vom produce în principal bărbați și femei, jachete, paltoane, pantaloni și tricotat pentru femei cizme pentru femei, copii cizme tricotate, vă rugăm să verificați magazinul nostru, sperăm că veți avea un cumpărături fericit...

2017 șantiere Mari de îmbrăcăminte pentru bărbați M-6XL Primăvara și toamna îmbrăcăminte pentru bărbați slim mediu-lung trenci adolescent vesta de îmbrăcăminte exterioară
 • Renovado

2017 șantiere Mari de îmbrăcăminte pentru bărbați M-6XL Primăvara și toamna îmbrăcăminte pentru bărbați slim mediu-lung trenci adolescent vesta de îmbrăcăminte exterioară

RON 155.60

De dimensiuni mai mari pot fi personalizate!Metoda de plataAtunci când adăugați elementul in cosul dvs.,puteți checkout și merge mai departe cu plată.Termeni de transport maritim EMS express service / China Pos / Hongkong Post și în regim de urgență serviciul express inclusiv DHL / UPS / FEDEX / TNT.Metoda De Transport MaritimCu EMS serviceit durează aproximativ 58 zile lucratoare pentru a navei în principalele țări ca SUA, Europa de Vest,Australia fiul,cu toate acestea,timpul de livrare nu este garantată, deoarece timpul de tranzit este extrem de depins și prevăzută de Servicii Poștale(cu excepția weekend și de sărbători)Dacă aveți mai multe întrebări sau cerințe pe de transport maritim,pls nu ezitați să contactați echipa noastră de servicii clienți.Termeni & CondițiiCu toate acestea,pentru a evita eventualele omisiuni,vă solicităm în mod respectuos de asistență în a ne ajuta pentru a face acest lucru o tranzacție reciproc satisfăcătoare de BINE revizuirea element descriere și fotografii,și de a pune toate întrebările ÎNAINTE DE LICITARE.Garantie : 7zile banii înapoi / 2 săptămâni schimb / 1 an service reparatiiProdreturnat nu trebuie să includă numele dvs.,adresa,prodîn timpul zilei de telefon,cum ai plătit,și dacă vi se solicită o restituire sau de schimb.Dupa ce a revenit articol,va vom returna clientului la prețul elementului(excluzând costurile de transport încoace și încolo)ContactatiNeDacă sunteți interesat de lucru cu Draco Tek,nu ezitati sa ne contactati pentru produse,negociere de preț,de livrare,declarații vamale sau a altor nevoie de ajutor..neam angajat la 100% satisfacție a clienților.Satisfactia clientului este foarte importantă și feedbackul nostru de rating reflectă această satifaction.Vă rugăm să ne dea posibilitatea de a rezolva orice problemă sa întâmplat.vom înțelege preocupările și frustrările sar putea obține,și va încerca noastre cele mai bune pentru a rezolva problemele.Ne pasă de clienții noștri evaluate,și întotdeauna va încerca să vă ajuteMetoda de plataAtunci când adăugați elementul in cosul dvs.,puteți checkout și merge mai departe cu plată.Termeni de transport maritim EMS express service / China Pos / Hongkong Post și în regim de urgență serviciul express inclusiv DHL / UPS / FEDEX / TNT.Metoda De Transport MaritimCu EMS serviceit durează aproximativ 58 zile lucratoare pentru a navei în principalele țări ca SUA, Europa de Vest,Australia fiul,cu toate acestea,timpul de livrare nu este garantată, deoarece timpul de tranzit este extrem de depins și prevăzută de Servicii Poștale(cu excepția weekend și de sărbători)Dacă aveți mai multe întrebări sau cerințe pe de transport maritim,pls nu ezitați să contactați echipa noastră de servicii clienți.Termeni & CondițiiCu toate acestea,pentru a evita eventualele omisiuni,vă solicităm în mod respectuos de asistență în a ne ajuta pentru a face acest lucru o tranzacție reciproc satisfăcătoare de BINE revizuirea element descriere și fotografii,și de a pune toate întrebările ÎNAINTE DE LICITARE.Garantie : 7zile banii înapoi / 2 săptămâni schimb / 1 an service reparatiiProdreturnat nu trebuie să includă numele dvs.,adresa,prodîn timpul zilei de telefon,cum ai plătit,și dacă vi se solicită o restituire sau de schimb.Dupa ce a revenit articol,va vom returna clientului la prețul elementului(excluzând costurile de transport încoace și încolo)ContactatiNeDacă sunteți interesat de lucru cu Draco Tek,nu ezitati sa ne contactati pentru produse,negociere de preț,de livrare,declarații vamale sau a altor nevoie de ajutor..neam angajat la 100% satisfacție a clienților.Satisfactia clientului este foarte importantă și feedbackul nostru de rating reflectă această satifaction.Vă rugăm să ne dea posibilitatea de a rezolva orice problemă sa întâmplat.vom înțelege preocupările și frustrările sar putea obține,și va încerca noastre cele mai bune pentru a rezolva problemele.Ne pasă de clienții noștri evaluate,și întotdeauna va încerca să vă ajute