• Renovado
1.25 G de Fibre SFP Media Converter,10/100/100M SFP Fiber Media Converter, Externe PSU Single-mode Dublu-fiber0.5KM 850NM LC ,

1.25 G de Fibre SFP Media Converter,10/100/100M SFP Fiber Media Converter, Externe PSU Single-mode Dublu-fiber0.5KM 850NM LC ,

RON 387.96
Disponibil pentru ordine

În stoc


SFP 10/100/1000 M Fibre Media Converter
Privire de ansamblu :
JYT-GM803 serie Gigabit Ethernet SFP fiber media convertoare punte între cupru și fibră de infrastructuri. SFP fiber media convertoare sunt concepute pentru confort maxim pentru fibre de cupru Ethernet conversie aplicații care necesită flexibilitate în rate de transmisie, distanțele de lucru, și fibre tipurile de rețele care pot fi realizate prin simpla schimbare a hot-plug-and-play SFPs.
Aplicații
· Rețele De Telecomunicații
· Școli, Birouri, Cyber Bars
Caracteristici :
· Grad ridicat de flexibilitate cu hot-plug-and-play SFP
· 1600byte super transmiterea de pachete de date
· Full duplex-controlul fluxului Half duplex-spate presiune
· Link fault pass through (LFPT)
· Full - Led-uri poziționate pentru a indica puterea și starea rețelei
Caietul de sarcini :
Standard
IEEE802.3 (10 BASE-T), IEEE802.3u 100 BASE-TX/FX (Fast Ethernet),
IEE802.3z 1000 BASE- -SX/LX(Gigabit Ethernet), IEEE802.3x (Flow Control), IEEE802.1q, IEEE802.1p Qo S, IEEE802.1d Spanning Tree
10/100/1000 BASE-T
STP sau UTP Categoria 5/5e/6 cablu (Max. 100m)
SFP
SX, LX, EX, ZX, EZX, și Bi-Di transceivere optice sunt disponibile
Modul De Conversie / Timpul De Întârziere
Store-and-Forward
De control al fluxului
Full duplex-controlul fluxului Half duplex-spate presiune
Port RJ-45
Auto-MDI/MDIX
Conectorul De Fibră
LC (duplex), LC/SC(simplex)
Lungime de undă
850nm
Dimensiuni
70mm(W) x 93 mm(D) x 26mm(H)
Greutate
Net greutate : 0.16 kg; greutate Brută : 0.42 kg
Tensiune De Intrare
DC 5 V1 A cu adaptor de alimentare Externă
Consumul De Energie
CBTM
50.000 de ore
BER
Adresa MAC Masa
1 K
Dimensiunea Buffer
1 M
Temperatura De Operare
0~50
Temperatura De Depozitare
-40~70
Umiditate Depozitare
5%~90% non-condescendent
PLATA
1. Putem accepta plata prin Escrow, Western Union și T/T. Cel mai bun mod este direct plată on-line,puteți alege singur. Dacă doriți să utilizați alte termene de plată, vă rugăm să ne anunțați înainte, atunci când comanda.
2. Plata integrală trebuie făcută în termen de 7 zile de la plasarea comenzii, sau comanda va fi nulă sau anulată de către sistem.
3. Asigurați-vă că ați completat toate informațiile detaliate ca persoana de contact, adresa, codul poștal și numărul de telefon atunci când completarea cumpărătorului informații.
TRANSPORT
1. Va vom trimite bunurile în termen de 5 zile lucrătoare după ce plata a fost confirmată.
2. Putem oferi serviciile internaționale de transport maritim, după cum urmează :
China Post Air Mail, HK Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Implicit modalitate este prin China post air mail și HK post air mail.
3. Cumpărătorul este responsabil pentru asigurarea medicală, problemele și care a provocat daune de serviciu de transport maritim, cum ar fi accidente, intarzieri sau alte probleme. În plus, noi nu suntem responsabili pentru orice taxe vamale sau a taxelor la import, aceste taxe nu sunt incluse în elementul de preț și costul de transport maritim.
GARANȚIE ȘI GARANȚIE
1. Toate produsele sunt inspectate și testate înainte de expediere. dacă nu sunteți mulțumit cu bunurile, puteți face schimb de obiecte în termen de 7 zile și trebuie să ne contactați în termen de 24 de ore după primirea articolelor.
2. Transport maritim și de manipulare taxa nu este rambursabil și clientul ar trebui să fie responsabil pentru toate taxele de returnare și reshipping.
3. Întoarce toate elementele trebuie să fie în condiții originale, inclusiv cutie si accesorii. Om-defecte nu sunt garantate, cum ar fi rupt, zgâriat și așa mai departe.
4. Pentru orice produs, vă rugăm să folosiți EMS sau local post, atunci când trimite înapoi
FEEDBACK-ul
1. Cumpărătorul e devreme de confirmare va fi foarte apreciat după primirea elemente.
2. Deoarece feedback-ul dvs. este foarte important pentru dezvoltarea afacerii, sincer vă invităm să lăsați feedback-ul pozitiv pentru noi, dacă sunteți mulțumit cu produsul și serviciul nostru. Se va lua doar 1 minut, dar 1 minut are extrem de importanta vitala pentru noi.
3. Vă rugăm să ne contactați înainte de a părăsi orice feedback negativ sau neutru.

Specificație

Nume De Brand:
jyttek
Numărul De Model:
JYT-GM803-0.5
Conectorul de fibră:
LC
Lungime de undă:
850nm
Alimentare:
DC 5V1A cu adaptor de alimentare Externă
Fibre Multimode:
De 62,5/125um
Rata De Transmisie:
10/100/1000M
Dimensiuni:
70mm(W) x 93 mm(D) x 26mm(H)
distanța:
550M

Selecția clientului

GW600 conector de Fibra optica încetarea tool kit
  • Renovado

GW600 conector de Fibra optica încetarea tool kit

RON 2756.00

începeDescriere : GW600 de terminații de conectori de Fibre Tool Kit are toate populare fibra optica de separare, lustruire, întărire și inspectarea instrumente și consumabile, care sunt necesare pentru conectorul de reziliere, inclusiv SC, ST, FC și conectori LC.Pachet Standard : Nr.NumeleCantitatea1CFS2 Stripper Fibra Optica1 buc2Foarfeca Kevlar1 buc3Fibre Scriber1 buc4Fibre Jacheta Stripper1 buc5Conector Universal Crimper1 buc6Ideal 45162 Buffer Tube Stripper1 buc7Cablu Rotund Jacheta Stripper1 buc8400x Deluxe Fibră Optică Microscopul cu 2,5 mm adaptor1 buc9Adaptor 1.25 mm (LC / MU) pentru cele de mai sMicroscop1 buc10Pian1 buc114în1 Stiloudimensiune Magnetic Șurubelniță1 set12Penseta1 buc1324 Port Conector de Căldură Cuptor (AC110 V sau AC220 V)1 buc14EPOTEK 353 ND Epoxidice5 pachete15Epoxidice Seringă pentru Injecție (3ml)10buc165um Filmului polonez 10 coli1 pachet171um Filmului polonez 10 coli1 pachet180.5 um Filmului polonez 10 coli1 pachet192.5 mm Universal polonez Puck (SC / ST / FC)1 buc201.25 mm polonez Puck (LC / MU)1 buc215.9" De Cauciuc Polish Pad1 buc225.9" De Sticlă Placă Poloneză1 buc23Munca La Negru Mat1 buc24IPA Fibre Șervețele de Curățare10 pachete25Kimwipes (280 buc / cutie)1 cutie26Curățare Tampon50pcs27250ml de Alcool Dozator Sticla1 buc283 M Bandă Izolatoare1 buc29Cuțit Utilitar1 buc30Utilitate Componentă Cutie1 buc31Marker1 buc32Valiza (430×330×135mm)1 bucNotă : EPOTEK 353 ND Epoxidice și IPA Fibre Șervețele de Curățare nu poate fi livrat de aer.

Noi 3CSFP91 3com Compatibil 1.25 G 550m Multimode SFP Transceiver module
  • Renovado

Noi 3CSFP91 3com Compatibil 1.25 G 550m Multimode SFP Transceiver module

RON 55.96

Noi 3 CSFP91 3com Compatibil 1000 BaseLX 10 km SFP Transceiver module100% compatibil,Testate în condiții bune garantatDe înaltă calitate, cu CE și FCC certificat,1 An de înlocuire și de garanție de 3 Ani.Telecomunicații, clasa de calitate,preț competitiv, de doar 10%20% din orignal unul prețurileStare ProdusNoi vă oferim o înaltă calitate SFP(miniGBIC) module de emisierecepție, care este 100% compatibil cu orignal altele, poate pe deplin de încredere pentru cele mai exigente LAN / WLAN cerere,vocea proiect, sau de implementare de rețea, toate produsele transporta 3 ani de garanție și durata de viață suport tehnic.Livrare livrăm toate produsele gratuit în întreaga lume, prin intermediul economiei de transport maritim...

10301 - Extreme Networks Compatibil 10GBASE-SR SFP+, 850nm, de până la 300 m peste FPM
  • Renovado

10301 - Extreme Networks Compatibil 10GBASE-SR SFP+, 850nm, de până la 300 m peste FPM

RON 128.00

10301 Extreme Networks Compatibil 10 GBASESR SFP+, 850nm, de până la 300 m peste FPM10301100% Compatibil Extreme10 GBASESR SFP+ 850nm 300m de emisierecepțieDe înaltă Calitate, cu CE,Ro Hs,FCCCaracteristici și Specificații Factorul de Formă : SFP+ Tip Dispozitiv : Transceiver module de Interfață (Bus) Tip : Plugin module de Conectivitate Tehnologie : cu Fir de Aplicare : 10 GBASESR Rata de Transfer de Date : 10 Gbps lungime de Unda : 850nm Distanta Max : 300 Tip de Fibre : FPM Conector : Duplex LC DDM : Cu DDM Temperatura de Operare : 0~70 °C Conformitate cu MSA SFP+ caietul de sarciniGaranție : Promit publicitate transceivere optice sunt de brand nou, cu noi componente si piese și absolut nu utilizați niciodată vechi și renovate materiale...

SFP-GE-EU - Cisco Compatibil SMF, 1310,20 KM,cu DDM dual LC/PC
  • Renovado

SFP-GE-EU - Cisco Compatibil SMF, 1310,20 KM,cu DDM dual LC/PC

RON 55.96

SFPGEEU Cisco 100% Compatibil ,1310nm 20 km ,cu DDM ,Dual LC , SFPGEL100% Compatibil Cisco1000 BASELX SFP 10km 1310nm de emisierecepțieDe înaltă Calitate, cu CE,Ro Hs,FCCCaracteristici și Specificații Factorul de Formă : SFP Tip de Dispozitiv : Transceiver module de Interfață (Bus) Tip : Plugin module de Conectivitate Tehnologie : cu Fir de Aplicare : 1000 BASELX Rata de Transfer de Date : 1 Gbps lungime de Undă : 1310nm Max Distanța : 10 km Fibre Tip : SMF / FPM Conector : Duplex LC DDM : Cu DDM Temperatura de Operare : 0~70 °C Conformitate cu MSA SFP caietul de sarcini

Transport gratuit TL510 Metru de Putere Optică Visual fault Locator 10mw
  • Renovado

Transport gratuit TL510 Metru de Putere Optică Visual fault Locator 10mw

RON 231.96

TL510 Metru de Putere Optică Visual fault Locator 10mwPuterea Optică MetruLungime de undă(nm)(800nm la 1650nm )DetectorIn Ga AsGama de măsurare (d Bm)50~+26Incertitudine+5%Calibrat lungime de Undă(nm)850,1300,1310,1490,1550,1625(mai mult lungimea de undă calibrate poate fi opțional)Rezoluție(d B)Liniar 0.1% sau Nonliniar 0.01 mcOptică ConectorSC, FC,ST / Universal 2.5 mm adaptorAlimentareBaterii alcaline(3 AA baterii de 1,5 V)Timpul De Funcționare A Bateriei240 h cu 1.5 V Baterii(3)Temperatura de operare(o C)10 ~ +50Temperatura de depozitare(o C)20 ~ +70Umiditate Relativă130x69x29Dimensiune(mm)Umiditate Relativă0 la 95% (noncondensare)90% (+30 C )Greutate160 gVisual fault Locator 10mw Caietul de sarcini : lungime de Undă de 650nm±10 nm Emițător Tip FPLD putere de Ieșire cu laser de 10 m W conector de 2,5 mm, adaptor universal modul de Lucru Atât CW și Pules disponibile temperatura de Operare 10~+45 °C temperatura de Depozitare 40~+70 °C Putere 2 buc baterie AA de ore de Lucru 60 Greutate 110g (exclusiv bateriile) Dimensiuni (mm)

1GE original Echolife HG8010H Epon ONT huawei 8010H ONU
  • Renovado

1GE original Echolife HG8010H Epon ONT huawei 8010H ONU

RON 88.00

1 GE original Echolife HG8010 H Epon ONT huawei 8010 H ONUModelConfigurareDimensiune / bucLANTelefonWifiPPPOEFirmwareHG8 010 H1 GEnunudaEngleză163*138*37 mm / 0 4 kgObservațiiEPONAplicarea și Avantaj : La Echo Life HG8010 H este un interior optical network terminal (ONT) în Huawei FTTH soluție...

Transport gratuit 2 buc/lot SM Simplex PVC de 3mm 15M LC-SC Fibra Optica Cablu LC/PC-SC/PC Fibra Optica Patch Cord
  • Renovado

Transport gratuit 2 buc/lot SM Simplex PVC de 3mm 15M LC-SC Fibra Optica Cablu LC/PC-SC/PC Fibra Optica Patch Cord

RON 131.96

Transport gratuit 2 buc / lot SM Simplex PVC de 3mm 15 M LCSC Fibra Optica Cablu LC / PCSC / PC Fibra Optica Patch CordCaracteristici : inserție Scăzut și pierderi de reflecție înapoi Bun convertibilitatea Buna durabilitate stabilitate la temperaturi Ridicate Standard : Telcordia GR326COREAplicații : CATV; dispozitiv Activ de reziliere; rețele de Telecomunicații; Metrou; Rețele Locale; prelucrarea Datelor rețele; echipamente de Testare; Premise de instalare; Rețelele de Arie Largă;Caietul de sarcini : Parametru : Modul SingleModul MultiPierdere De Inserție≤0.10 d B≤0.20 d BPierderea De Returnare≥45 d B (PC)≥55 d B (UPC)≥60 d B (APC)≥35 d B (PC)≥45 d B (UPC)Lungime de undă1310nm,1550nm850nm,1310nmRepetabilitate≤0.1Durabilitate≤0.2 d B tipic schimba, 1000 împerecheriInterschimbabilitatea≤0.2 d BCablu diametru3.0 mm,2.0 mm,0.9 mmConector DisponibilSC,FC,ST,LC,MU,MTRJLC / PCSC / PC SM3.0 mm15m fibra optica Patch Cord...

10BUC/punga SC APC-SC UPC 3M Singlemode Simplex fibra optica patch cord SC 3M 3.0 mm FTTH fibra optica Cablu
  • Renovado

10BUC/punga SC APC-SC UPC 3M Singlemode Simplex fibra optica patch cord SC 3M 3.0 mm FTTH fibra optica Cablu

RON 82.00 88.00

10 BUC / punga SC APCSC UPC 3 M Singlemode Simplex fibra optica patch cord SC 3 M 3.0 mm FTTH fibra optica, Cablu Fibra Optica cu SC jumper FTTH picătură Aplicații de cablu CATV de fibre Optice, sisteme de comunicații de date pe fibra Optica transmisie Construirea rețea de acces sistem de Cablare, ODF aplicații FTTX Caracteristici de atenuare Scăzută și pierderi de reflecție înapoi Bună echangeability Good Durabilitate, stabilitate la temperaturi Ridicate CE,ROHS,FCC Caietul de sarcini

De Ienupăr, 1 pereche SFP-GE10KT15R13 SFP-GE10KT13R15 1310/1550nm 1.25 G 10 km WDM BIDI SFP Transceiver module
  • Renovado

De Ienupăr, 1 pereche SFP-GE10KT15R13 SFP-GE10KT13R15 1310/1550nm 1.25 G 10 km WDM BIDI SFP Transceiver module

RON 199.96

De Ienupăr, 1 pereche SFPGE10 KT15 R13 SFPGE10 KT13 R15 1310 / 1490nm 1.25 G 10 km WDM BIDI SFP Transceiver module100% compatibil,Testate în condiții bune garantatDe înaltă calitate, cu CE și FCC certificat,1 An de înlocuire și de garanție de 3 Ani.Telecomunicații, clasa de calitate,preț competitiv, de doar 10 %20% din orignal unul prețurileStare ProdusNoi vă oferim o înaltă calitate SFP(miniGBIC) module de emisierecepție, care este 100% compatibil cu orignal altele, poate pe deplin de încredere pentru cele mai exigente LAN / WLAN cerere,vocea proiect, sau de implementare de rețea, toate produsele transporta 3 ani de garanție și durata de viață suport tehnic.Livrare livrăm toate produsele gratuit în întreaga lume, prin intermediul economiei de transport maritim...

inksys MFELX1 Compatibil 100BASE-LX SFP 1310nm 15km DOM Emisie-recepție
  • Renovado

inksys MFELX1 Compatibil 100BASE-LX SFP 1310nm 15km DOM Emisie-recepție

RON 72.00

Cisco (ex Linksys) MFELX1 Compatibil 100 BASELX SFP Transceiver (SMF, 1310nm, 15km, LC, DOM) Detaliile Produsului Cisco Reale MFELX1 Nume Furnizor LODFIBER Formular Tip SFP Max Rata de Date de 100 mbps lungime de Unda 1310nm Max Cablu Distanta de 15 km de Interfață LC duplex Componente Optice FP 1310nm Cablu Tip SMF DOM Suport Da Putere TX 15~8d Bm Sensibilitate Receptor Comerciale Intervalul de Temperatură de la 0 la 70° C (32 la 158°F) 8517706000 Calitate de Certificare a Calității și a standardelor sunt fundamentul LODFIBER...

Transport gratuit 10buc/lot 0.9 mm SM Tub de Oțel 1x8 Mini Blockless SC/APC 8 Porturi de Fibra Optica PLC Separator
  • Renovado

Transport gratuit 10buc/lot 0.9 mm SM Tub de Oțel 1x8 Mini Blockless SC/APC 8 Porturi de Fibra Optica PLC Separator

RON 400.00

Transport gratuit 4buc / lot 0.9 mm SM Tub de Oțel 1x8 Mini Blockless SC / APC Fibra Optica PLC SeparatorBine ati venit la magazinul nostruObiectivul Nostru : De Înaltă Calitate , Cele Mai Bune Servicii ,De A Răspunde RapidBine ati venit la piața din China,poti cumpara direct de bunuri din China.Mă bucur că sunteți interesat de produsele noastre,suntem furnizor profesionist în China, sper că putem avea afaceri bune aici.Magazin anuntul : Atunci când ordinea elementelor,se poate selecta orice proddin magazinul meu împreună.Calitate de Top ; pret Competitiv, Rapid de transport maritim;Picătură de transport maritim disponibile;cele mai Bune și Servicii în Timp util;de Satisfacție de 100% ; reducere Mare pentru ordine mari.W armly bine ati venit pentru a face Picătură de Transport maritim și enGrosCaracteristici*Mecanice Excelente,De Dimensiuni Mici*Fiabilitate Ridicată*Pierdere de inserție scăzut și Polarizare Dependente pierdere*De înaltă canal contează*Excelent Mediu de Stabilitate și Utilizate pe scară LargăAplicații*FTTx Implementări(GPON / BPON / EPON)*Televiziune prin cablu (CATV)*Rețele locale (LAN)*Echipamente de testare*Rețele optice pasive(PON)Caietul de sarcini 1 1x N (cu conector) (Numărul de Canale) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Operare Wavelenth) 1260 la 1650 P Nivel Pierdere de Inserție 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Nivelul Pierdere de Inserție 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (Uniformitatea) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Pierderea de Returnare) mai mult de 55 (Directivitate) mai mult de 55 (Tip de fibre) ITU G657 A (temperatura de Operare) de la 40 la 85 (Coadă de lungime) 0,5 m sau 1m sau personalizateInformații ComandăPLCuri Port Tip Tipul de Cablu cu Fibre de Lungime Tip Conector Pachet de StilPLC Separator1*21*41*81*161*321*642*32Alții Specifica0,25 mm fibre GoalePanglică De FibreFanout cu 0,9 mm Tub Liber2.0 mm Cablu3.0 mm Cablu0,5 metri1 metru2 metru3 metriAlții specificaFC / APCFC / PCSC / APCSC / PCST / UPCLC / APCAlții SpecificaManșon din oțel inoxidabilModul De Plastic19 1 U Rack MountAlții SpecificaPLATA1...