• Renovado
FC Adaptor pentru Anritsu JDSU Wavetek Yokogawa OTDR

FC Adaptor pentru Anritsu JDSU Wavetek Yokogawa OTDR

RON 215.92
Disponibil pentru ordine

În stoc


Anritsu JDSU Wavetek Yokogawa OTDR FC Adaptor
Această FC Adaptor poate fi folosit în următoarele branduri OTDR : Anritsu MW9070/MW9076 B/MW9080 D/MW9081 D/MT9083 A/MT9083 A8/MT9082/MT9090 A/MT9082 A8/MT9082 A9/MT9082 B9/MT9082 C9 Yokogawa AQ7250/AQ7260/AQ7270/AQ7275/AQ1200 WAVETEK MTS-5000 E/MTS-5100 E/MTS-5200 JDSU MTS-2000/MTS-4000/MTS-6000/MTS-8000 Pret pentru 1unitate, de brand nou și de calitate garantată. Made in China

Specificație

Nume De Brand:
AUA
Numărul De Model:
FC

Selecția clientului

1x5 Single-Mode Cuple 1x5 Singlemode Trei Fereastra 1310/1490/1550nm 50/50 FBT Cuplaj 1*5 FBT Splitter cu FC/UPC ABS
  • Renovado

1x5 Single-Mode Cuple 1x5 Singlemode Trei Fereastra 1310/1490/1550nm 50/50 FBT Cuplaj 1*5 FBT Splitter cu FC/UPC ABS

RON 151.96

Caracteristici : Singur fusionVerity de lungime de undăDe încredere ridicatAplicații : Sisteme de telecomunicațiiSisteme de senzoriSisteme de rețeaParametri : DescriereUnitate1x5 SSC1x5 WBC1x5 DWC1x5 TWCLungime de undămm1310 sau 15501310 sau 15501310 & 15501310,1490,1550Clasa / POPOPOPOLățime de bandănm±15±40±40±10Pierdere De Inserțied B≤8.0≤8.4≤8.2≤8.5≤8.3≤7.7≤7.3≤7.7PDLd B≤0.25≤0.30≤0.25≤0.30≤0.25≤0.30≤0.25≤0.30Uniformitatead B≤1.2≤1.5≤1.4≤1.8≤1.5≤2.0≤1.2≤1.5Pierderea De Returnared B55Temp De Lucru.°C40 ~+85Temp De Depozitare°C40 ~+85Dimensiunea PachetuluimmFibre goaleØ3 X540.9 loose tubeØ3 X602 mm cablu110 X15 X73 mm cablu110 X15 X7FibreSMF28E sau EchivalentNotă : 1...

RTXM191-452-C26 1GE 1310NM 40KM RT
  • Renovado

RTXM191-452-C26 1GE 1310NM 40KM RT

RON 136.00

Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactațiSee Me vânzător Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate.Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactațiSee Me vânzător

10BUC/punga SCAPC 3M Singlemode Simplex fibra optica patch cord SC 3M 3.0 mm FTTH fibra optica Cablu
  • Renovado

10BUC/punga SCAPC 3M Singlemode Simplex fibra optica patch cord SC 3M 3.0 mm FTTH fibra optica Cablu

RON 82.00 88.00

10 BUC / punga SCAPC 3 M Singlemode Simplex fibra optica patch cord SC 3 M 3.0 mm FTTH fibra optica, Cablu Fibra Optica cu SC jumper FTTH picătură Aplicații de cablu CATV de fibre Optice, sisteme de comunicații de date pe fibra Optica transmisie Construirea rețea de acces sistem de Cablare, ODF aplicații FTTX Caracteristici de atenuare Scăzută și pierderi de reflecție înapoi Bună echangeability Good Durabilitate, stabilitate la temperaturi Ridicate CE,ROHS,FCC Caietul de sarcini

Original SFP-1000aseT-RJ45-100m
  • Renovado

Original SFP-1000aseT-RJ45-100m

RON 150.24

Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate Pentru mai multe informații sau întrebări tehnice, vă rugăm să nu ezitați să contactațiSee Me serviciu.

GW600 conector de Fibra optica încetarea tool kit
  • Renovado

GW600 conector de Fibra optica încetarea tool kit

RON 2756.00

începeDescriere : GW600 de terminații de conectori de Fibre Tool Kit are toate populare fibra optica de separare, lustruire, întărire și inspectarea instrumente și consumabile, care sunt necesare pentru conectorul de reziliere, inclusiv SC, ST, FC și conectori LC.Pachet Standard : Nr.NumeleCantitatea1CFS2 Stripper Fibra Optica1 buc2Foarfeca Kevlar1 buc3Fibre Scriber1 buc4Fibre Jacheta Stripper1 buc5Conector Universal Crimper1 buc6Ideal 45162 Buffer Tube Stripper1 buc7Cablu Rotund Jacheta Stripper1 buc8400x Deluxe Fibră Optică Microscopul cu 2,5 mm adaptor1 buc9Adaptor 1.25 mm (LC / MU) pentru cele de mai sMicroscop1 buc10Pian1 buc114în1 Stiloudimensiune Magnetic Șurubelniță1 set12Penseta1 buc1324 Port Conector de Căldură Cuptor (AC110 V sau AC220 V)1 buc14EPOTEK 353 ND Epoxidice5 pachete15Epoxidice Seringă pentru Injecție (3ml)10buc165um Filmului polonez 10 coli1 pachet171um Filmului polonez 10 coli1 pachet180.5 um Filmului polonez 10 coli1 pachet192.5 mm Universal polonez Puck (SC / ST / FC)1 buc201.25 mm polonez Puck (LC / MU)1 buc215.9" De Cauciuc Polish Pad1 buc225.9" De Sticlă Placă Poloneză1 buc23Munca La Negru Mat1 buc24IPA Fibre Șervețele de Curățare10 pachete25Kimwipes (280 buc / cutie)1 cutie26Curățare Tampon50pcs27250ml de Alcool Dozator Sticla1 buc283 M Bandă Izolatoare1 buc29Cuțit Utilitar1 buc30Utilitate Componentă Cutie1 buc31Marker1 buc32Valiza (430×330×135mm)1 bucNotă : EPOTEK 353 ND Epoxidice și IPA Fibre Șervețele de Curățare nu poate fi livrat de aer.

Patru lungimi de Undă KOMSHINE QX50-MS2 Singlemode și Multimode 850/1300+1310/1550nm 21/19/30/28dB OTDR Pret
  • Renovado

Patru lungimi de Undă KOMSHINE QX50-MS2 Singlemode și Multimode 850/1300+1310/1550nm 21/19/30/28dB OTDR Pret

RON 13700.00

Kom Shine QX50MS2 Singlemode & Multimode SM&MM 850 / 1300+1310 / 1550nm 21 / 19 / 30 / 28d B OTDR* Navele in 24 de Ore prin Fedex express ** Vino cu FC+SC+LC Adaptoare ** Limba Engleza + Spaniola Limbi ** Rezultatele testelor de Analiza softeware *Cu o scurtă Caracteristici : se Aplică în fibre : Rețele cu PLC Repartitoare de Undă : 850 / 1300+1310 / 1550nm Până la 21 / 19 / 30 / 28d B Interval Dinamic Ridicat Gama de la Distanță : 4,8,16,32,64,128,256 km Puls cu : 10,30,80,160,320,640,1280,5120,1024 ns 640×480, 6.5 inch TFTLCD (ecran tactil) interfețe USB, sprijinirea stick USB si imprimanta și direct prin cablu descărca la PC prin Active Sync capacitatea de Memorie >800 urme Builtin baterie cu litiu, cu capacitate mare de peste 8 ore de funcționare Display : LCD Color Un an de MandatCaietul de sarcini : Model = QX50MS2 lungime de Undă(nm) = 850 / 1300+1310 / 1550 Dynamic range(d B) = 21 / 19 / 30 / 28 Impulsului (ns) = 5 , 20 , 40 , 80 , 160 , 320 , 640 , 1280 , 2560 , 5120 , 10240 , 20480 Display de 6.5 inch TFT touch screen LCD Eveniment zona oarbă (m) = 1.8 Atenuare zona oarbă (m) = 9 Liniaritate (d B / d B) = ±0.05 d B / d B Pierdere prag (d B) = 0.05 Pierdere de rezoluție raport (d B) = 0.001 Eșantionare raportul rezoluție (m) = 0.125 la 8 punct de Prelevare i = 32k Distanta de incertitudine (m) = ±(1 m + 5×10 5 × distanta de + interval de eșantionare) Distanța de aplicare (m) = 0.3 to180 capacitate de Memorie de urmă = SD Card (4 G), > 10000 bucăți Durata de măsurare = Definite de utilizator; 5sec, 10sec, 15sec, 30sec, 1min, 2min, și 3min sunt selectabile interfață Optică = FC / UPC+SC / UPC+LC / UPC interfață de Date = interfață USB, card SD, interfata Visual fault Locator = Indisponibil alimentare = baterie cu Litiu; continuarea lucrărilor durata de minimum 8 ore perioada de Garanție = 12 luniPachet Standard : QX50 OTDRFC+SC+LC UPC ConectoriSM Fibra Optica Patch Cord FCSC 1 MTestare Și Calibrare RaportAdaptor AC / DCDe certificare a calitățiiUrme de analiza software(CD)Baterie InternăManual De UtilizareCare Transportă Caz Ai putea dori :

inksys MFELX1 Compatibil 100BASE-LX SFP 1310nm 15km DOM Emisie-recepție
  • Renovado

inksys MFELX1 Compatibil 100BASE-LX SFP 1310nm 15km DOM Emisie-recepție

RON 72.00

Cisco (ex Linksys) MFELX1 Compatibil 100 BASELX SFP Transceiver (SMF, 1310nm, 15km, LC, DOM) Detaliile Produsului Cisco Reale MFELX1 Nume Furnizor LODFIBER Formular Tip SFP Max Rata de Date de 100 mbps lungime de Unda 1310nm Max Cablu Distanta de 15 km de Interfață LC duplex Componente Optice FP 1310nm Cablu Tip SMF DOM Suport Da Putere TX 15~8d Bm Sensibilitate Receptor Comerciale Intervalul de Temperatură de la 0 la 70° C (32 la 158°F) 8517706000 Calitate de Certificare a Calității și a standardelor sunt fundamentul LODFIBER...

10BUC/punga SC APC-SC UPC 3M Singlemode Simplex fibra optica patch cord SC 3M 3.0 mm FTTH fibra optica Cablu
  • Renovado

10BUC/punga SC APC-SC UPC 3M Singlemode Simplex fibra optica patch cord SC 3M 3.0 mm FTTH fibra optica Cablu

RON 82.00 88.00

10 BUC / punga SC APCSC UPC 3 M Singlemode Simplex fibra optica patch cord SC 3 M 3.0 mm FTTH fibra optica, Cablu Fibra Optica cu SC jumper FTTH picătură Aplicații de cablu CATV de fibre Optice, sisteme de comunicații de date pe fibra Optica transmisie Construirea rețea de acces sistem de Cablare, ODF aplicații FTTX Caracteristici de atenuare Scăzută și pierderi de reflecție înapoi Bună echangeability Good Durabilitate, stabilitate la temperaturi Ridicate CE,ROHS,FCC Caietul de sarcini

SFP-GE-EU - Cisco Compatibil SMF, 1310,20 KM,cu DDM dual LC/PC
  • Renovado

SFP-GE-EU - Cisco Compatibil SMF, 1310,20 KM,cu DDM dual LC/PC

RON 55.96

SFPGEEU Cisco 100% Compatibil ,1310nm 20 km ,cu DDM ,Dual LC , SFPGEL100% Compatibil Cisco1000 BASELX SFP 10km 1310nm de emisierecepțieDe înaltă Calitate, cu CE,Ro Hs,FCCCaracteristici și Specificații Factorul de Formă : SFP Tip de Dispozitiv : Transceiver module de Interfață (Bus) Tip : Plugin module de Conectivitate Tehnologie : cu Fir de Aplicare : 1000 BASELX Rata de Transfer de Date : 1 Gbps lungime de Undă : 1310nm Max Distanța : 10 km Fibre Tip : SMF / FPM Conector : Duplex LC DDM : Cu DDM Temperatura de Operare : 0~70 °C Conformitate cu MSA SFP caietul de sarcini

De înaltă Calitate de Metal Caz Optic Fiber Cleaver FC-6S Fiber Cleaver cu Cutia de Gunoi
  • Renovado

De înaltă Calitate de Metal Caz Optic Fiber Cleaver FC-6S Fiber Cleaver cu Cutia de Gunoi

RON 81.00 85.12

caracteristici : • Oferă aproximativ 36.000 desparte • dimensiuni Compacte si greutate redusa • de Înaltă Precizie Satâre • 250um Acoperire sau 900um Fibre Tampon • Singlemode sau Multimode Utilizare • 12 Pozitie Rotativ și Reproductibile Ștergătoarele Caracteristici Prod: METAL material CARCASA unghiul de tăiere : 0.5 lungime de tăiere : 0.9 mm de fibra de 1016 mm; 0,25 mm fibre 916 mm diametru fibra pachetului : 125 um OD sacou : 0.25 & 0.9 mm dimensiune : 63 W × 76 D × 63 H (mm) AMBALARE INCLUSE 1 buc...

UIY UIYCC3232A 2000T2500SF GG06402 GG06400 GG06400 Nou si original
  • Renovado

UIY UIYCC3232A 2000T2500SF GG06402 GG06400 GG06400 Nou si original

RON 249.12

Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactațiSee Me vânzător Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate.Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru engros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactațiSee Me vânzător

1.25 G SFP, 1550nm DFB, LC 120 km, Cu Diagnostic Digital de Monitorizare, 0C~+70C
  • Renovado

1.25 G SFP, 1550nm DFB, LC 120 km, Cu Diagnostic Digital de Monitorizare, 0C~+70C

RON 192.00

1.25 G SFP, 1550nm DFB, LC 120 km, Cu Diagnostic Digital de Monitorizare, 0 C~+70 CCaracteristici Daterata de 1.25 Gbps operațiu 1550nm laser DFB și APD celulă fotoelectrică pentru 120 km transmisie Diagnostic Digital de Monitorizare Etalonare Intern sau Extern de Calibrare +3.3 V o singură sursă de alimentare Compatibil cu Ro HS Compatibil cu SONET OC24LR1 Conforme cu SFP MSA și SFF8472 cu duplex LC recipient temperatura de Operare caz Comerciale : 0 la +70° Industriale : 40 la +85°CAplicații Gigabit Ethernet, Fibre Channel Comutator pentru a Comuta interfața Schimbat backplane aplicații Router / Server interface Alte optice, sisteme de transmisieDescriereDe transceivere SFP sunt de înaltă performanță, costeficiente module de sprijin 1.25 Gbps daterate și 120 km distanta de transmisie cu SMF.Transmițătorul este format din trei secțiuni : o VCSEL transmițător laser, o fotodiodă PIN integrat cu un transimpedanta preamplificator (TIA) și MCU unitate de control...

1GE original Echolife HG8010H Epon ONT huawei 8010H ONU
  • Renovado

1GE original Echolife HG8010H Epon ONT huawei 8010H ONU

RON 88.00

1 GE original Echolife HG8010 H Epon ONT huawei 8010 H ONUModelConfigurareDimensiune / bucLANTelefonWifiPPPOEFirmwareHG8 010 H1 GEnunudaEngleză163*138*37 mm / 0 4 kgObservațiiEPONAplicarea și Avantaj : La Echo Life HG8010 H este un interior optical network terminal (ONT) în Huawei FTTH soluție...

De Ienupăr, 1 pereche SFP-GE10KT15R13 SFP-GE10KT13R15 1310/1550nm 1.25 G 10 km WDM BIDI SFP Transceiver module
  • Renovado

De Ienupăr, 1 pereche SFP-GE10KT15R13 SFP-GE10KT13R15 1310/1550nm 1.25 G 10 km WDM BIDI SFP Transceiver module

RON 199.96

De Ienupăr, 1 pereche SFPGE10 KT15 R13 SFPGE10 KT13 R15 1310 / 1490nm 1.25 G 10 km WDM BIDI SFP Transceiver module100% compatibil,Testate în condiții bune garantatDe înaltă calitate, cu CE și FCC certificat,1 An de înlocuire și de garanție de 3 Ani.Telecomunicații, clasa de calitate,preț competitiv, de doar 10 %20% din orignal unul prețurileStare ProdusNoi vă oferim o înaltă calitate SFP(miniGBIC) module de emisierecepție, care este 100% compatibil cu orignal altele, poate pe deplin de încredere pentru cele mai exigente LAN / WLAN cerere,vocea proiect, sau de implementare de rețea, toate produsele transporta 3 ani de garanție și durata de viață suport tehnic.Livrare livrăm toate produsele gratuit în întreaga lume, prin intermediul economiei de transport maritim...

CWDM-SFP-1490 - 1.25 Gb/s CWDM SFP 1490nm (Compatibile cu CISCO)
  • Renovado

CWDM-SFP-1490 - 1.25 Gb/s CWDM SFP 1490nm (Compatibile cu CISCO)

RON 300.00

CWDMSFP1490 1.25 Gb / s CWDM SFP 1490nm Cisco 100% CompatibilCWDMSFP1490100% Compatibil Cisco1.25 GBASECWDM SFP 1490nm 80 km de emisierecepțieDe înaltă Calitate, cu CE,Ro Hs,FCCCaracteristici și Specificații Factorul de Formă : SFP Tip de Dispozitiv : Transceiver module de Interfață (Bus) Tip : Plugin module de Conectivitate Tehnologie : cu Fir de Aplicare : 1.25 GBASECWDM Rata de Transfer de Date : 1.25 Gbps lungime de Undă : 1490nm Distanta Max : 80km Fibre Tip : SMF Conector : Duplex LC DDM : Fără DDM Temperatura de Operare : 0~70 °C Conformitate cu MSA SFP caietul de sarcini

De înaltă Calitate Ruiyan Portabile Fibra Optica Power Meter RY3200B -50+26dBm în Stoc
  • Renovado

De înaltă Calitate Ruiyan Portabile Fibra Optica Power Meter RY3200B -50+26dBm în Stoc

RON 147.92

De înaltă Calitate Ruiyan Portabile Fibra Optica Power Meter RY3200 B 50+26d Bm în StocRY3200 Portabile metru de putere optică este un compact și ușor de utilizat de instrument de testare pentru rețele de fibre optice, care poate fi folosit pentru absolut de putere optică măsurători precum și pentru pierderea relativă măsurători în fibre optice.Cerere de Telecomunicații Întreținere CCTV Întreținere Cuprinzătoare cablu de sistemul de construcție a instrumentelor Optice de cercetare și dezvoltare Optică de comunicare educație și de testare de laborator Alte optică proiectCaracteristici de Utilizator de autocalibrare funcția Confortabil display LCD si optional cu iluminare din spate ecran LCD sprijină operațiunea de noapte măsurători de Putere în d Bm sau mw și pierdere de inserție în d B consum Redde baterie, mai mult de 240 de ore de funcționare continuă timp de trei baterii alcaline 1,5 V Opțional 10 minute funcția de AutooffDate TehniceModelRY3200 ARY3200 BLungime de undă(nm)(650nm să 1650nm )DetectorIn Ga AsGama de măsurare (d Bm)70~+1050~+26Incertitudine+5%Calibrat lungime de Undă(nm)650,850,980,1300,1310,1490,1550 (mai mult lungimea de undă calibrate poate fi opțional)Rezoluție(d B)Liniar 0.1% sau Nonliniar 0.01 mcOptică ConectorFC / Universal 2.5 mm adaptor (FC,SC,ST interschimbabile conector poate fi opțional)AlimentareBaterii alcaline(3 AA baterii de 1,5 V)Timpul De Funcționare A Bateriei240 h cu 1.5 V Baterii(3)Temperatura de operare(o C)10 ~ +60Temperatura de depozitare(o C)25 ~ +70Umiditate Relativă152x74x26Dimensiune(mm)0 la 95% (noncondensare)Greutate290 gPachete StandardMODELINCLUDEToate RY3200 Models1.Optical Power Meter,2.SC Adaptor,3.Manual De Utilizare,4.Moale geantă de transport.

Pentru Compatibil Cisco GLC-SX-MM glc-sx-mm 1.25 G 550m Multimode SFP Transceiver module
  • Renovado

Pentru Compatibil Cisco GLC-SX-MM glc-sx-mm 1.25 G 550m Multimode SFP Transceiver module

RON 50.00

Pentru Compatibil Cisco GLCSXMM 1.25 G 550m SFP Transceiver module100% compatibil,Testate în condiții bune garantatDe înaltă calitate, cu CE și FCC certificat,1 An de înlocuire și de garanție de 3 Ani.Telecomunicații, clasa de calitate,preț competitiv, de doar 10%20% din orignal unul prețurileStare ProdusNoi vă oferim o înaltă calitate SFP(miniGBIC) module de emisierecepție, care este 100% compatibil cu orignal altele, poate pe deplin de încredere pentru cele mai exigente LAN / WLAN cerere,vocea proiect, sau de implementare de rețea, toate produsele transporta 3 ani de garanție și durata de viață suport tehnic.Livrare livrăm toate produsele gratuit în întreaga lume, prin intermediul economiei de transport maritim...